Mowimy Po Polsku

Mowimy Po Polsku

Czesc!
Ma na imie Amanda Jastrzębska. Jestem sprzedawcą Max Madsen Mitsubishi w Downers Grove i będę szczęśliwa gdy pomogę Ci w zakupie wybranego i wymarzonego samochodu. Chciałam powiedzieć, że zanim zacząłem tutaj sprzedawać auta sama też byłam klientem Max Madsen Mitsubishi. Właśnie tutaj kupiłam moje nowe i pieknie Mitsubishi Lancer Evolution. Teraz z radością pomogę Tobie w zakupie nowego lub używanego auta. Odkupimy także za dobra cene Twoje używane auto jeśli tego potrzebujesz.


Outlander

Starting at $17,495


Outlander Sport

Starting at $13,995


Mirage

Starting at $9,999


     
        
   

Witamy w Max Madsen Mitsubishi Downers Grove,
Mówimy po Polsku.

Max Madsen z zadowoleniem informuje że jesteśmy lokalnym dilerem Mitsubishi mówiącym po Polsku. Nasi klienci mają do nas pełne zaufanie i zagwarantowany najlepszy serwis. Max Madsen chce ułatwić proces zakupu samochodu i spełnić oczekiwania polskich klientów. Celem zapewnienia najlepszego serwisu Max Madsen zatrudnił polskojęzycznego sprzedawcę. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić klientom mówiącym po polsku pomoc w zakupie nowego i używanego samochodu oraz finansowanie, serwis i naprawę w Twoim ojczystym języku. Oferujemy najniższe ceny i duży wybór nowych (large selection of new cars) i używanych samochodów. Obsługując Downers Grove Il sprzedajemy najwiecej Mitsubishi w okolicy. Oferujemy najlepsze ceny, wszelkie zniżki i promocje na nowe i używane auta, veny, półciężarówki i SUV. Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest naszym kluczem do sukcesu.

Jeśli twój samochód potrzebuje regularnych napraw i konserwacji jak zmiana oleju, naprawa transmisji itp. nasi mechanicy zrobią to z przyjemnościa.

Posiadamy wyszkolonych i certyfikowanych techników. Oferujemy długie godziny otwarcia także w soboty. Zapewniamy również możliwość zamówienia oryginalnych części z Mitsubishi (order parts from Mitsubishi), a nasi technicy chętnie pomogą Ci w zainstalowaniu tych części jeśli tego potrzebujesz.

Max Madsen oferuje także swoim klientom najlepsze oprocentowanie pożyczek. Nasi specjaliści od finansów współpracują z wieloma bankami i pomogą znaleźć najlepszy kredyt. Nawet jeśli masz zły kredyt lub nie masz go wcale, czy też kupujesz samochód po raz pierwszy możesz mieć do nas pełne zaufanie. Max Madsen profesjonalnie i z uwagą pomoże Ci w zakupie wybranego i wymarzonego samochodu.

Możesz również użyć naszego kalkulatora (use our financial calculator) by wyliczyć miesięczną ratę spłaty pożyczki. Możesz również użyć nasz lease kalkulator by zobaczyć i porównać inną opcję.

Max Madsen Mitsubishi jest liderem w Downers Grove i okolicy. Zadzwoń do nas pod numer telefonu 1-(630)-960-5040, wyślij email do piotr@maxmadsen.com lub odwiedź nas dzisiaj. Będziemy szczęśliwi pomagając Ci spełnić Twoje oczekiwania w dziedzinie motoryzacji.Contact

Max Madsen Mitsubishi

2424 Ogden Avenue
Directions Downers Grove, IL 60515

  • Sales: (888) 382-8925
  • Service: (866) 427-9536
  • Parts: (866) 423-0396

Hours

  • Monday 9:00AM-9:00PM
  • Tuesday 9:00AM-9:00PM
  • Wednesday 9:00AM-9:00PM
  • Thursday 9:00AM-9:00PM
  • Friday 9:00AM-8:00PM
  • Saturday 9:00AM-6:00PM
  • Sunday Closed
)